İstanbul / Arnavutköy Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul yerleşimin yoğun olduğu şehirlerin başında gelir. İstanbul genelinde olduğu gibi yine nüfusun yoğun olduğu semtlerden Arnavutköy diyetisyen aramaları da çoktur. Bu bölgede en iyi diyetisyen Arnavutköy genelinde kim? – Arnavutköy en iyi diyetisyen gibi araştırmalar yoğunluktayken, bu araştırmaları yapanların daha önce pek çok sağlıksız diyet programı ile zayıflamaya çalışmış kişiler olduğunu da belirtmek gerekir. Sağlıksız beslenme, spora zaman ayırmama, fast-food yiyeceklerin çok tüketilmesi, genetik faktörler, çeşitli rahatsızlıklar gibi nedenlerden dolayı kontrolsüz olarak kilo alan kişilerin kesinlikle uzman bir diyetisyenle görüşmesi gerekir.

Arnavutköy Diyetisyen Tavsiyesi

Arnavutköy semtinde ve bu semte yakın bölgelerde yaşayan kişiler bu bölgede en iyi diyetisyenle görüşmek istemelerinde haklıdırlar. Ancak diyetisyenin en iyi olmasının yanı sıra kilo alan kişilerin öncelikle uzmanın vereceği diyet listeleri kapsamından dışarı çıkmayacağına, kilo vermeyi gerçekten isteyip istemediğine, diyet yemek listeleri doğrultusunda beslenmesi ve sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirmesi gerektiğine inanması ve karar vermesi gerekir. Hızlı kilo alan kişiler bu kilolarını kısa süre içinde vermek isterler. Ancak bunun mümkün olmadığını görüşecekleri konusunda uzman bir diyetisyen zaten söyleyecektir. Aksi bir taahhütte bulunan kişinin uzman olmadığını da bilmek önemlidir.

Arnavutköy Diyetisyen Fiyatları

Arnavutköy diyetisyen fiyatları araması da İstanbul diyetisyen fiyatları araması gibi sıkça yapılır. Diyetisyen fiyatları önemli olduğu kadar birlikte çalışılarak yardım alınacak olan diyetisyenin hazırlanacak diyet listesi konusunda ne kadar uzman olduğu, alması gerekli olan eğitimleri alıp almadığı da önemlidir. Bir uzmanla kilo verme hakkında görüşenler bu noktalara dikkat etmelidirler. Uygulayacakları diyet ve programlarla ideal kilosuna ulaşmak isteyenlerin yanı sıra bulunduğu kiloyu korumak isteyenlerin de tercihi olan diyetisyenlerin esas görevi kişileri sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirmek ve yönlendirmektir.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.