İstanbul Diyetisyen Tavsiyesi

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul genelinde diyetisyen ihtiyacı doğan kişiler çoğunlukla kilo alımını kontrol altında tutmakta zorlanan kişilerdir. Kilo almaya başladıktan sonra İstanbul diyetisyen tavsiyesi hakkında tanıdıklar aranmaya, arkadaşlara sorulmaya ve internetten araştırma yapılmaya başlanır. En iyi diyetisyen İstanbul aramalarının internet yoluyla yapıldığı sık rastlanan bir durumdur. Ancak bir diyetisyenin iyi olup olmadığı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaların başında diyetisyenin gereken eğitimlerini tamamlayıp tamamlamadığı, alanında uzman olup olmadığı, yardım edeceği kişilere hazırlayacağı diyet programları hakkında uzman olup olmadığı, güler yüzlü, samimi, iletişimi kuvvetli olup olmadığı gelir.

İstanbul En İyi Diyetisyen Tavsiyesi

İstanbul’un kalabalık olmasından dolayı her meslekten olduğu gibi diyetisyen mesleğinden olanlar da çoğunluktadır. İstanbul en iyi diyetisyen tavsiyesi almak isteyenlerin sayısı da yadsınamayacak sayıdadır. Durum bu olunca daha önce çeşitli diyet listeleri ile zayıflamaya çalışan, arkadaşlarının tavsiyesi ile birçok diyet uygulayan, zayıflama çayı ya da zayıflama ilaçları içen ancak sonrasında daha çok kilo aldığını fark eden kişiler bir diyetisyene başvurma ihtiyacı duyarlar. Kişiler diyetisyene gittiklerinde bazı soruları cevaplamak durumundadırlar. Bu sorular ailelerindeki genetik hastalık hikayeleri, genel beslenme düzenlerinin nasıl olduğu, günlük ne kadar miktarda sıvı aldıkları, sporla aralarının nasıl olduğu, tansiyon ve şeker gibi rahatsızlıklarının olup olmadığı şeklinde çeşitlenir.

En İyi Diyetisyen Tavsiyesi İstanbul

Diyetisyenler genellikle yardıma başlamadan önceki ilk görüşmede kişileri tanımaya çalışırlar. Bahsi geçen soruların yan sıra bazı tahliller de isteyebilirler. Bu tahlillerden öğrendiklerine göre diyet listesi hazırlarlar ve önerilerde bulunurlar. En iyi diyetisyen tavsiyesi İstanbul sorusuna cevap alarak bir uzmandan yardım almaya başlayan kişilerin diyetisyenin önerilerine kesinlikle uyması başarıya giden yolun ilk adımı olarak bilinir. İstanbul diyetisyen tavsiyesi genellikle yakın çevreden ve internetten öğrenilmeye çalışılır. Kilo vermek isterken bu yollarla öğrenilmek istene bir diğer konu da diyet yemek tarifleri olarak belirtilebilir.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.