İstanbul / Maslak Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

Diyetisyen ihtiyacı olan ve bir diyetisyene gitmek isteyenler bulundukları lokasyonda en iyi diyetisyen kimdir? Sorusunun cevabını aramaya başlarlar. İstanbul diyetisyen arayışında olan kişiler Maslak civarında ikamet ediyor ya da çalışıyor olmaları halinde Maslak en iyi diyetisyen araştırmasına girerler. Bu arayışa kadar pek çok diyet listesi denemiş, başarı kaydedememiş, kilo alımını kontrol altına alamamış kişilerin bu arayışları sonucunda görüşme yapacakları diyetisyenin profesyonelliği ve kuracakları iletişim önemlidir. Maslak diyetisyen aramalarında dikkat edilmesi gereken diğer noktalara aşağıda değinilmiştir.

Maslak Diyetisyen Tavsiyesi

Maslak civarında bulunan konut projelerinden olan Mashattan, Eclipse, My Home, Skyland İstanbul ve Maslak 1453 projelerinde ikamet eden veya yakınlarında olan kişiler Maslak diyetisyen tavsiyesi ile ilgili bilgi almak isterler. Ayrıca bahsi geçen bölgeye yakınlığı ile bilinen Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech Kampüsü ile Beykent Üniversitesi Ayazağa Maslak Yerleşkesi’nde olan pek çok öğrenci de diyetisyen fiyatları ve diyetisyen tavsiyesi ile ilgili çeşitli araştırmalar içine girerler. Bu araştırmalardan daha da önemlisi sağlıklı beslenme dahilinde olan diyet yemekleri tercih edilip edilmeyeceği, diyetisyen tarafından verilecek diyet listeler ile beslenmeye uyulup uyulmayacağıdır.

Maslak Diyetisyen Fiyatları

Kilo almak, ideal kilodan giderek uzaklaşmak ya da kilo vermek kişilerin sosyal yaşamlarını etkilediği gibi bir süre sonra sağlıklarını da tehdit eder hale gelir. Özellikle fazla kilolar sağlıksız bir yaşamın habercisidir. Şeker, kalp ve tansiyon gibi hastalıklara davetiye çıkartan aşırı kilo problemi çoğu zaman kişiler tarafından kendi imkanlarıyla verilmeye çalışılır. Arkadaş tavsiyesi ile uyulmaya başlanan sağlıksız diyet listeleri, kısa sürede çok kilo verme iddiasında bulunan çeşitli diyet programları bu süreçte denenen yöntemlerden bazılarıdır. Maslak diyetisyen fiyatları araştırması içinde olan kişilerin öncelikle sağlıklı beslenmeye karar vermiş olması gerektiği uzman diyetisyenler tarafından belirtilenler arasında yer alır.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.