İstanbul / Nispetiye Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul’un gözde ilçesi Beşiktaş’a bağlı olan Etiler Mahallesi’nde bulunan ve şehrin en bilinen birkaç caddesinden biri olan Nispetiye Caddesi hareketli ve canlı yaşamın yoğun olması ile dikkat çeker. Nispetiye Caddesi’nde mağazaların çok olmasının yanı sıra restoranlar, kafeler ve eğlence mekanları da çoğunluktadır. İstanbul’da gençlerin en çok tercih ettiği bölgelerden olan Nispetiye diyetisyen arayışlarına da sık rastlanan bir lokasyondadır. Hızlı ve hareketli yaşamın içinde düzensiz beslenme de önemli yer tuttuğundan kilo alımı ve sonrasında diyet yapmak zorunlu hale gelir. İstanbul diyetisyen en iyi kimdir? Gibi bir arama yapan ihtiyaç sahipleri bu bölgede bu aramaya rahatlıkla cevap bulurlar. O zamana kadar diyet listeleri ile kilo vermeye çalışmış olan kişiler sonunda bir diyetisyenden yardım almaları gerektiğinin farkına varırlar. Diyet yapmak isteyenler

Nispetiye Diyetisyen Tavsiyesi

Bu nedenle arkadaş tavsiyesi ya da internette yazılı olan diyet programı denemekle zaman kaybetmeden henüz yolun başındayken uzman diyetisyene başvurulması en doğrusu olacaktır. Yardım alınmak üzere karar verilen diyetisyenin mesleğinde uzman olması, bu işi yapmak için alması gereken bütün eğitimleri almış ve yetkiye sahip olması hazırlayacağı kişiye özel diyet listeleri için de önem taşır. Diyetisyenlik mesleğini yapanların aynı zamanda yardım edeceği kişilerle iletişiminin de iyi olması gerekir. Güler yüzlü, kendisini anlayan, sorunlarına derinlemesine inen bir diyetisyen problemli kişilere güven verecektir.

Nispetiye Diyetisyen Fiyatları

İstanbul diyetisyen fiyatlarının yanı sıra her bölge için ayrı ayrı fiyat araştırması yapılır. Nispetiye diyetisyen fiyatları da bu araştırmalardan biridir. Fakat araştırmaların sadece fiyatlarla sınırlı kalmaması, diyetisyen görüşmesi sonrasında uygulanması gereken diyet listesi ile ilgili, diyet yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme detayları hakkında da bilgi sahibi olunması gerekir. Uzman diyetisyenler de tüm bu konularda kendilerine başvuran kişileri bilgilendirmektedirler.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.