İstanbul / Sarıyer Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

Sağlıklı beslenmenin en önemli gereklerinden biri de öğünlerin atlanmamasıdır. Bilinen tüm diyet programları günlük olarak ana öğünlerin yanı sıra ara öğünlerin de atlanmaması gerektiğini bildirir. Ancak günümüzün yaşam şartları ve yoğun tempo buna pek de imkan sağlamamaktadır. Yoğun iş temposu, iş hayatında stres gibi faktörler kişileri giderek daha sağlıksız beslenmeye yönlendirmektedir. Bunun sonucunda kilo alımının kontrol edilememesi kaçınılmaz olur. Bir diyetisyen ihtiyacının doğduğu kilo alımlarının yanı sıra kilo alamamaktan şikayetçi olan kişiler de diyetisyenler tarafından çeşitli diyet programları kapsamında bu sorunlarından uzaklaştırılabilmektedirler. İstanbul genelinde pek çok uzman diyetisyen olmakla birlikte Sarıyer diyetisyen aramaları son dönemlerde artmıştır.

Sarıyer Diyetisyen Tavsiyesi

İstanbul’un Sarıyer ilçesinin yakınlarında adı geçen Maslak 1453, Eclipse, Vadi İstanbul, Skyland İstanbul ve My Home gibi markalı konut projelerinde yaşayan, çalışan ya da yakınlarında olan kişiler Sarıyer diyetisyen tavsiyesi istemekte ve bu yönlü aramalarını artırdıkları fark edilmektedir. Ayrıca yakın lokasyonda bulunan Beykent Üniversitesi Ayazağa Maslak Yerleşkesi de diyetisyen fiyatları ve diyetisyen tavsiyesi sorularına cevap aranıyor olması ile dikkat çeker. Fakat diyetisyen başvurmadan önce kişilerin kilo vermeyi veya kilo almayı gerçekten istediğinden emin olması gerekir. Bu kararı veren ve emin olan kişiler diyetisyenin vereceği diyet listeleri konusunda ve uymaları gereken sağlıklı beslenmeye yönlendiren diyet programları ile ilgili çok daha başarılı olurlar.

Sarıyer Diyetisyen Fiyatları

İstanbul – Sarıyer ilçesi genelinde ve civarında daha önceki zamanlarda kulakta dolma pek çok diyet deneyen, başarısız olan, aksine kendi başına uyguladığı diyet listesi sonrasında daha çok kilo aldığı gözlemlenen kişiler her ilçede olduğu gibi çoğunluktadır. Hal böyle olunca Sarıyer diyetisyen fiyatları da bir adım öne çıkmaktadır. Diyetisyen fiyatları araştırmasından önce dikkat edilmesi gerekenin bir diyetisyene gitmenin amacının aslında sağlıklı beslenme alışkanlığının yaşamın geneline yayılması olduğu unutulmamalıdır.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.