Nürnberg Online Türk Diyetisyen

Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin’de teknolojik gelişmeler son hızla ilerlerken işi daha hızlı yapmak maksadıyla kişilerin hareketleri de sınırlanmıştır. Bunun üzerine diyetisyen arayışının da arması bir hayli doğal bir süreç olmuştur. Hareketsizlik sonucu artan kilo sorunlarına Almanya’nın yerlileri kendi dillerine hakim diyetisyenlerle çözüm bulurken Türk’ler bu konuda zorluk çekmeye başlamıştır.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

Dil konusunda uyumsuz olan kişilerde kilo sorunlarını çözüme kavuşturmak için Türk diyetisyen arayışları yurt dışında yine artış görmektedir. Gelişen teknoloji ile bu imkanlara erken çözüm üretebilmek adına Uzman Diyetisyen Hilal Konak, her bir danışanı için farklı farklı diyet listelerini belirlenen hedef üzerine uygulamaktadır.

Nürnberg Türk diyetisyen hizmeti, COVİD-19 sürecinde yaşanan kapanma dönemi ile ekstra bir ivme kazanmıştır. Bu nedenle de Almanya Nürnberg’de yaşayan Türkler çözüm olarak teknolojiden faydalanarak Türk diyetisyenlerle internet üzerinden iletişime geçmeyi sağlamışlardır.

Kişi üzerinde Nürnberg sağlık politikasına uygun listeler oluşturarak yaşam tarzına uygun diyetler tercih edilmektedir.

Nürnberg Türk Diyetisyen Hizmeti

Yurt dışına kadar kültürel olarak doyum sağlayan Türk mutfağı vazgeçilmez lezzetleri sunarken diyet içinde de hizmet verilen noktalarda bu tatları yaşatmakta. Ancak yurt dışında yaşayan kişilerden oldukları bölgelerdeki diyetisyen hizmetinde oluşan memnuniyetsizlik sonucunda da Türk diyetisyen arayışlarına karşılık aranmaktadır. Çünkü yurt dışında aranılan diyetisyenler ise Türk kültürüne yakın bir liste yapmakta zorlanabilir.

Bunlar dışında bir de farklı bir tercih noktasını belirleyen unsur vardır. Bu da yurt dışında bulunan diyetisyenlerin kişiye özgü diyet listesi hazırlamadan sadece beslenme eğitimi vermeleridir.

Her açıdan zorlu bir süreç olan bu durumda Uzman Diyetisyen Hilal Konak tarafından online olarak verine danışmanlık ile soruna çözüm bulunmaktadır.

Nürnberg Online Diyetisyen

Nürnberg Türk online diyet hizmeti, birebir danışmanlık hizmetini sağlamaya en yakın hizmet verilirken ekstra olarak içerisinde yine avantajlar sağlamaktadır. Pandemi sürecinde salgından korunma yolları üzerine online hizmetlerde yol masrafları ve zaman tasarrufları da meydana gelmiştir.

Çevresel ya da kültürel baskı ile iletişim sağlayamayan kişilerde görülen yeme bozuklukları ya da biyolojik oluşan kilo sorunlarının çözüme kavuşturulabilmesi için seansların ne kadar süreceği uzman ile görüşülerek belirlenmelidir. Diyet programının uygulanmaya başladığı andan itibaren sonraki süreçte de nasıl bir yaşam düzeni kurulmalı ya da sonrası için ne yapılmalı tarzında sorular tamamen uzmana danışarak belirlenmeli ve uyulmalıdır.

Nürnberg Online Diyetisyen Fiyatları

Nürnberg Türk diyetisyen fiyatları, Almanya’nın başka bir şehrinde yaşamını sürdüren vatandaşlar için verilen diyetisyen hizmeti Euro üzerinden fazlaca yüksek miktarlara denk gelmektedir. Nürnberg online diyetisyen hizmetleri ücreti de danışmanlık ofisinin ücretine göre farklılık göstermektedir. Yine de net bir fiyat sağlayabilmek için uzmanla görüşme sağlanıp uygulama takvimi üzerine fiyat sağlanması gerekmektedir.

Nürnberg Türk online diyet programı Türkiye üzerinden alındığında Almanya ile kıyaslamada maddi anlamda daha fazla tutara denk gelecektir. Bu yüzden Nürnberg psikolog ücretleri Euro üzerinden hesaplandığından Türkiye seansları daha ucuz olmaktadır.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.