Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimine devam etti. 2019 yılında tamamladığı yüksek lisans eğitimi sonrasında Acıbadem Üniversitesi’nde doktora eğitime başladı.

  2014 yılında Amerika’ya giden Uzman Diyetisyen Hilal Konak, Unıversity General Hospital’da ‘internship’ eğitimini tamamlayıp, devam eden dönemlerde de İstanbul Şişli Memorial Hastanesi ve Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde deneyimlerini tamamladı.

  Mesleki başarısını daim kılmak, akademik çalışmaları, bilimsel verileri, güncel gelişmeleri yakından takip etmek adına alanındaki birçok organizasyon, kurs ve sempozyuma katılım sağlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, sağlıklı ve kaliteli yaşamın temelinin doğru beslenme olduğu inancıyla ve bilimsel bilgiler doğrultusunda bireylere sürdürülebilir beslenme alışkanlığı kazandırmak amacıyla 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açmıştır.

  Görüşmeyi Başlat
  1
  💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
  Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.