Kişiye özel kilo verme programı

Sağlıklı ve zinde bir beden için temel şart doğru beslenmek ve ideal kiloya ulaşmaktır. İdeal kilonuza ulaşırken alışkanlıklarınıza, çalışma hayatınıza, sosyal durumunuza, yemek kültürünüze uygun bir beslenme programıyla ilerlemeniz verilen kilolarınızın kalıcı olmasında temel faktördür.

Bu süreçte diyet stresinden uzak, kendinizi ve bedeninizi tanıyarak, sevdiğiniz yiyecekleri tüketerek, lezzetli ve sağlıklı tarifler öğrenerek, yeni besinlerle tanışarak ve beslenme eğitimi alarak keyifli bir programla hem kilo veriyor olacaksınız hem de sağlıklı bir gelecek için sürdürülebilir beslenme alışkanlığı kazanacaksınız. Aynı zamanda bedeninizi yenilerken ruhunuzu da yenileyeceksiniz.

Kilo problemi birçok sağlık sorununa yol açtığı gibi, birçok sağlık problemi de kilo sorununa neden olmaktadır. Bu nedenle, beslenme programı oluşturulurken öncelikle beslenme durumunuz ve sağlık bulgularınız ayrıntılı olarak değerlendirilir. Daha sonra vücut analizi cihazı ile ayrıntılı ölçüm yapılarak BKI değeriniz, ideal kilo ağırlığınız, yağ ve kas dokusu ağırlığınız, bel/kalça oranınız, vücut su oranınız ve miktarı, vücut ve kemik mineral miktarınız, bölgesel kas ve yağ dokusu ağırlığınız, metabolizma yaşınız ve metabolizma hızınız gibi parametreler değerlendirilir. Tüm bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucu hedef kilonuz belirlenir ve size özel diyet programınız hazırlanır. Bunun devamında her hafta bir gün belirlenerek düzenli görüşmelere başlanır ve haftalık kilo takibiniz değerlendirilir.

Her bireyin bedeni farklıdır ve her bedenin ihtiyaçları da farklıdır.

Beslenme programınız size özel olmalıdır.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.