Online Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için verilen tüm danışmanlık hizmetlerden online olarak da yararlanabilirsiniz. Yoğun iş hayatı, okul temposu, İstanbul dışında yaşamanız ya da zaman kısıtlılığı gibi nedenlerle danışmanlık merkezinize gelemiyorum diyorsanız online danışmanlık hizmeti sizin için oldukça idealdir.

Online beslenme danışmanlığında yaşınız, fiziksel aktiviteniz, yaşam tarzınız, sağlık bulgularınız, alışkanlıklarınız ayrıntılı olarak değerlendirilerek size özel beslenme programınız planlanmaktadır. Kişiye özel planlanmamış bir diyet programının sürdürülebilir olması mümkün değildir. Size özel planlanmış beslenme programınızı almak için online beslenme danışmanlığı kapsamında hazırlanan iki programdan size uygun olanını seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kilo vermek sadece fiziksek görüntü için değil, sağlık için de son derece önemlidir. Aşırı kilo alımları çeşitli rahatsızlıkları, aşırı şişmanlığı ve obeziteyi getirmektedir. Bu nedenle öncesinde önlem alınmalı, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek gerekir. Diyet, sadece kilo verme değil, sağlıklı beslenmeyi öğrenmektir. Bu nedenle hiçbir zaman tek başına diyet programları uygulanmamalı, eğer kilo problemleri varsa mutlaka Diyetisyen yardımı alınmalıdır. Diyetisyenler kişilerin yaşam tarzlarına, önceki yeme alışkanlıklarına, sevdiği yiyecek ve içeceklere, kilo, boy, yaş, cinsiyet ve daha pek çok unsura göre diyet programları hazırlarlar. Diyetisyen yardımı alarak hem sağlıklı hem kalıcı kilo verir hem de sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline dönüştürmeyi hedeflemiş olursunuz. Online diyet programları da bu noktada devreye girer.

Online Diyet Programları, eğer kişiler okuldan, işten vakit bulamamaları için düzenlenmiş bir sistemdir. Online diyet programı seçmeniz durumunda diyetisyen ile yüz yüze görüşmez, telefonlaşır, mesajlaşır, mailleşirsiniz. Geri kalan her şey aynı düzende devam eder. Yüz yüze diyetisyen görüşmesindeki gibi diyetisyeniniz sizden kan tahlillerinizi ve kendi hazırlamış olduğu “Kişiyi Tanıma Formu” gönderir. Kan tahlilleri ile kolesterolünüzün düşük ya da yüksek olması, vitamin ve mineralleriniz gibi unsurlar dikkate alınır. Kişiyi tanıma formu ise kişiye özel diyet listesi hazırlamak için talep edilir. Örneğin; yumurta sevmeyen biri için yumurta yerine geçebilecek gıdalara yer verilir. Eğer kişilerin değişken mesaili işleri varsa mesailer dikkate alınarak listeler hazırlanır.

İki farklı türde Online Beslenme Danışmanlığı bulunuyor. Bunlar Takipli ve Takipsizdir. Takipsiz Online Beslenme Danışmanlığı’nda kişiye özel beslenme programı hazırlanır ve aylık beslenme programı hazırlanır. Takipli Online Beslenme Danışmanlığı’nda ise haftalık kilo ve motivasyon görüşmeleri yapılır, plan gündeler ve saatlerde telefon görüşmeleri sağlanır, haftalık tartı sonuçlarına göre 4 yeni beslenme programı hazırlanır. Aynı zamanda tatil, iş seyahati, özel günler gibi durumlar için güncellenmiş diyet listeleri hazırlanır.

EN İYİSİ

Takipli
Onlıne Beslenme Danışmanlığı

  • Size göre özel planlanmış beslenme programı
  • Birebir diyetisyen değerlendirmesi
  • Haftalık kilo takibi ve motivasyon görüşmeleri
  • Planlanan günlerde ve saatlerde telefon görüşmesi
  • Haftalık tartı sonuçlarına göre 4 adet yenilenen beslenme programı
  • Tatil, iş seyahati, özel günler gibi durumlar için güncellenmiş diyet listesi
Online Diyet Nedir?
Online Diyette kişiler Diyetisyen ile telefonla görüşürler.
Online Beslenme Danışmanlığı Almanın Faydaları Nelerdir?
Eğer yoğun bir iş temponuz varsa, sık sık iş seyahatleriniz oluyorsa, sınavlarınız çok yoğun oluyorsa, düğün hazırlıklarından hiçbir şeye vakit bulamıyorsanız, sizin ilginize ihtiyacı olan bebeğiniz varsa Online Diyet tam sizlik!
Online Diyette Diyetisyen Aynı Şehirden Olmak Zorunda mı?
Hayır. Aynı şehirde olmak zorunda değilsiniz.
Online Diyet Ücretleri Ne Kadar?
Online Diyet Ücretleri takipli ve takipsiz olmak üzere 2 farklı şekildedir. Takipsiz online diyet fiyatları, takipsiz online diyet fiyatlarına nazaran daha ekonomik olmaktadır.
Online Diyet Ücretleri Nasıl Ödenir?
Online diyet ücretlerini banka yoluyla havale/EFT yöntemleriyle ödeyebilirsiniz.
Online Diyetten İstediğim Zaman Vazgeçebilir Miyim? ?
Evet. Ancak ideal kilonuza ulaşmak ve o kilonuzu korumak için Diyetisyen tavsiyelerine uyulması gerekir.
Takipsiz Online Diyet Nedir?
Takipsiz Online Diyet, program başında diyetisyen ile görüşme sağlanır. Aylık beslenme programları e-mail üzerinden yapılır. Program sonunda aylık değerlendirme yapılır. Kişiye özel diyet listesi hazırlanır. Daha fazla bilgi için Takipsiz Online Beslenme Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Takipli Online Diyet Nedir?
Takipli Online Diyet ise haftalık kilo takibinin yapıldığı programdır. Diyetisyen ile kişiler haftanın planlanan gün ve saatlerinde görüşürler, haftalık tartı sonuçlarına göre 4 tane yenilenen beslenme programı hazırlanır. Takipli online diyet programı ile iş seyahatleri, tatiller, doğum günleri, yılbaşı gibi özel günler için özel listeler hazırlanır. Daha fazla bilgi için Takipli Online Beslenme Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.