Takipsiz Online Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için verilen tüm danışmanlık hizmetlerden online olarak da yararlanabilirsiniz. Yoğun iş hayatı, okul temposu, İstanbul dışında yaşamanız ya da zaman kısıtlılığı gibi nedenlerle danışmanlık merkezinize gelemiyorum diyorsanız online danışmanlık hizmeti sizin için oldukça idealdir.

Takipsiz online danışmanlık programı kapsamında online başvurunuzu yaptıktan sonra e- mail yoluyla size gönderilen ‘program ön görüşme formunu’ eksiksiz doldurup bize mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

Seçtiğiniz program ücretine göre banka havalesi işlemini gerçekleştirdikten sonra en geç 48 saat içinde iletmiş olduğunuz ön görüşme formu değerlendirilip beslenme programınızı oluşturmak için mail yoluyla, dilerseniz telefon ile size ulaşılacaktır.

Beslenme durumunuzun, sağlık bulgularınızın ve alışkanlıklarınızın değerlendirildiği mail ya da telefon görüşmesinin ardından kişiye özel planlanan 4 haftalık beslenme programınız size mail yoluyla iletilecektir. Program başlangıcıyla beraber haftada 1 kez sabah, aç karnına, su ya da herhangi bir sıvı alımı olmadan, mümkünse tuvalete çıktıktan sonra tartılmanız ve tartı sonuçlarını not almanız istenecektir. 4 haftalık program sonunda dilerseniz tekrar iletişime geçip beslenme durumunuz, kilo değişiminiz ve sağlık bulgularınız tekrar değerlendirilip, programa devam etmek istediğiniz taktirde yeni beslenme programı düzenlemesi yapılacaktır.

EKONOMİK

Takipsiz
Online Beslenme Danışmanlığı

200 /aylık
  • Size göre özel planlanmış beslenme programı
  • Program başlangıcında diyetisyenle görüşme
  • E-mail üzerinden 4 haftalık beslenme programının iletilmesi
  • Program sonunda aylık değerlendirme
Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Open chat
1
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız
Powered by