Bireysel Beslenme Danışmanlığı

Diyet kişiye özeldir ve herkesin beslenme hikayesi, sağlık öyküsü farklıdır. Her bireyin bedeni farklıdır ve her bedenin ihtiyaçları da farklıdır. Bu nedenle beslenme programınız size özel olmalıdır.

Beslenme programı oluşturulurken öncelikle beslenme durumunuz ve sağlık bulgularınız ayrıntılı olarak değerlendirilir. Daha sonra vücut analizi cihazı ile ayrıntılı ölçüm yapılarak BKI değeriniz, ideal kilo ağırlığınız, yağ ve kas dokusu ağırlığınız, bel/kalça oranınız, vücut su oranınız ve miktarı, vücut ve kemik mineral miktarınız, bölgesel kas ve yağ dokusu ağırlığınız, metabolizma yaşınız ve metabolizma hızınız gibi parametreler değerlendirilir. Tüm bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucu hedef kilonuz belirlenir ve kişiye özel diyet programınız hazırlanır.

Size, sürdürülebilir beslenme alışkanlığı kazandırabilmek amacıyla beslenme programı görüşmelerimizin beraberinde size farklı konularda beslenme eğitimi de verilmektedir. Uygulanan eğitimle beraber daha önceki beslenme düzeninizdeki hatalarınızın farkına varacaksınız ve size özel planlanan beslenme programınızı daha iyi benimseyeceksiniz.

Böylece hedef kilonuza ulaşmak ve yaşam boyu ideal kilonuzu korumak daha kolay olacak.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.