Takipli Online Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için verilen tüm danışmanlık hizmetlerden online olarak da yararlanabilirsiniz. Yoğun iş hayatı, okul temposu, İstanbul dışında yaşamanız ya da zaman kısıtlılığı gibi nedenlerle danışmanlık merkezinize gelemiyorum diyorsanız online danışmanlık hizmeti sizin için oldukça idealdir.

Takipli online danışmanlık kapsamında online başvurunuzu yaptıktan sonra e- mail yoluyla size gönderilen ‘program ön görüşme formunu’ eksiksiz doldurup bize mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

Seçtiğiniz program ücretine göre banka havalesi işlemini gerçekleştirdikten sonra en geç 48 saat içinde iletmiş olduğunuz ön görüşme formu değerlendirilip beslenme programınızı oluşturmak için mail yoluyla, dilerseniz telefon ile size ulaşılacaktır. Beslenme durumunuzun, sağlık bulgularınızın ve alışkanlıklarınızın değerlendirildiği mail ya da telefon görüşmesinin ardından kişiye özel planlanan ilk beslenme programınız mail yoluyla size iletilecektir.

Program başlangıcıyla beraber haftada 1 gün belirlenerek sabah, aç karnına, su ya da herhangi bir sıvı alımı olmadan, mümkünse tuvalete çıktıktan sonra tartılmanız ve her hafta belirlediğimiz gün ve saatte bilgilerinizi bizimle paylaşmanız istenecektir. Mail ya da dilerseniz telefon yoluyla yaptığımız bu görüşmede kilo ve beslenme durumunuz ayrıntılı olarak değerlendirilerek bir sonraki haftanın yeni beslenme programı oluşturulacak ve mail yoluyla size iletilecektir.

Aylık paket içinde haftada 1 kez olmak üzere bu şekilde toplam 4 görüşme gerçekleştirilecektir. Haftalık takiplerle beraber diyet listelerinize renk katacak pratik tarifler de beslenme programınızda yer alacak ve gün içinde danışmak istediğiniz konularda WhatsApp yoluyla bizimle iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca takipli online danışmanlık hizmeti alan ve danışmanlık merkezine gelebilme imkanı bulabilen danışanların ayda 1 kez vücut analiz cihazı ile ölçümleri alınabilmektedir.

EN İYİSİ

Takipli
Online Beslenme Danışmanlığı

350 /aylık
  • Size göre özel planlanmış beslenme programı
  • Birebir diyetisyen değerlendirmesi
  • Haftalık kilo takibi ve motivasyon görüşmeleri
  • Planlanan günlerde ve saatlerde telefon görüşmesi
  • Haftalık tartı sonuçlarına göre 4 adet yenilenen beslenme programı
  • Tatil, iş seyahati, özel günler gibi durumlar için güncellenmiş diyet listesi
Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Open chat
1
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız
Powered by