İstanbul / Beşiktaş Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul diyetisyen ile ilgili bir araştırma içinde olan kişiler Beşiktaş ilçesinde de bu aramayı sıklıkla yaparlar. Beşiktaş diyetisyen yardımı almak isteyenler aynı zamanda ketojenik diyet hakkında da merak ettikleri sorulara cevap ararlar. Ketojenik diyetin ne olduğu, nasıl uygulandığı ve amacının ne olduğu yazının devamında detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Ancak daha önce belirtilmesi gerekenler arasında bir diyetisyenden yardım almak isteyen kişilerin sadece aşırı kilo sorunu olanlar olmadığı, kilosunun az olmasından ya da günlük beslenme şeklinin sağlıksız olduğunu düşünenlerin de diyetisyen yardımı alması gerekebildiği konusu yer alır.

Beşiktaş Diyetisyen Tavsiyesi

Beşiktaş diyetisyen tavsiyesi hakkında çevresinden yardım isteyenler ayrıca bu konuyu internet yoluyla da araştırırlar. O güne kadar pek çok diyet listesi denemiş, arkadaşlarından duyduğu birçok diyet programı uygulamış, tüm bunların sonucunda kilo verememiş olanlar kendilerini bir uzman diyetisyen ile görüşürken bulurlar. Bunun nedeni artık profesyonel yardım almalarının zamanı geldiğinin farkında olmalarıdır. İstanbul genelinde bu mesleği yapan pek çok kişi bulunur. Diyetisyenlerin asli görevi kendilerine başvuran kişilerin yaşamlarında sağlıklı beslenmenin yerini belirlemektir. Beslenme düzensizlikleri kilo almanın başlıca sebebidir. Bu sebepler arasında kalıtsal faktörler, daha önceki dönemlerde geçirilen bazı hastalıklar, spor yapmamak, hareketsiz yaşam şekli, yeterince aktivitede bulunmamak da kilo almaya sebep olanlar arasında bulunur.

Beşiktaş Diyetisyen Fiyatları

Diyetisyen fiyatları bu konuyu araştıran kişilerin en merak ettiklerindendir. Beşiktaş diyetisyen fiyatları da buna dahildir. Son dönemlerde adından sıklıkla söz edilen ketojenik diyet de diyet programları arasında yerini almıştır. Ketojenik diyet listesi ile uygulayan kişilerin daha fazla enerji harcaması hedeflenir. Bu diyete göre vücudun önceliğinin yağlar, daha sonra protein ve en son da karbonhidratlar olması gerekiyor. Böylece gerekli olan enerjinin yağlardan karşılanması ve daha fazla yağ yakımı sağlanarak kilo verilmesi amaçlanıyor.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.