İstanbul / Levent Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı olan Levent Mahallesi işyerlerinin yoğunluğu ile dikkat çeker. Etiler, Akatlar, Çeliktepe, Büyükdere Caddesi ve Maslak ile çevrili olan Levent semtinde genellikle plazalar, ofisler ve büyük oteller bulunur. Bu bölgede çalışan sayısının çok olması da buradan gelmektedir. Böylece Levent diyetisyen ile ilgili bilgi almak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır. Bölgede görev yapan diyetisyenler ellerinden geldiğince doğru yönlendirmeye ve kişilerin kendilerine aktardıkları sorunlarını çözmeye çalışırlar. Bir diyetisyenin öncelikli görevi ve amacı yardımcı olmaya çalıştığı kişileri sağlıklı beslenmeye yönlendirmektir. Bunu kişiye özel olarak hazırladığı diyet listeleri aracılığıyla yapar.

Levent Diyetisyen Tavsiyesi

Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Levent diyetisyen tavsiyesi önce yakın çevrelerinden, iş arkadaşlarından alırlar. Daha sonra devreye internet girer ve bu yolla en iyi diyetisyen Levent bulunmaya çalışılır. Bu kişilerin her şeyden önce kendisine diyetisyen tarafından sunulacak olan diyet programı çerçevesinde kilo vereceklerini, bu programlara uymaları gerektiğini bilmeleri gerekir. Diyet yapılırken dikkat edilecek en önemli nokta diyetin sağlıklı olup olmadığı, eğer sağlıklı bir diyet listesi ise düzenli olarak uyulması gerektiğidir. Son aylarda sıkça konuşulan ketojenik diyet de kilo verme yöntemleri arasında yerini almıştır. Bu diyetin ayrıntıları yazının devamındadır.

Levent Diyetisyen Fiyatları

Diyetisyene gidecek olan kişiler eğer İstanbul’un bu bölgesinde iseler Levent diyetisyen fiyatları merak ederler. Fakat diyetisyen fiyatları araştırılmadan önce diyet listeleri ile ilgili bilgi sahibi olmak, diyetisyenin ne gibi önerilerde bulunacağını bilmek görüşme sonrasında kişilerin işini kolaylaştırır. Ketojenik diyet nedir? Diye merak edenler için belirtmek gerekirse; bu diyet az karbonhidrat, orta düzeyde protein ve çok yağ alımına dayalıdır. Vücudun gereksinim duyduğu enerjiyi karbonhidratlardan alamayarak yağlara başvurması, bu sayede yağ yakımının artırılması ve kilo veriminin sağlanmasının amaçlandığı ketojenik diyet ile ilgili diyetisyenlerden daha detaylı bilgi alınabilir.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.