Köln Online Türk Diyetisyen

Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin’de teknolojik gelişmeler son hızla ilerlerken işi daha hızlı yapmak maksadıyla kişilerin hareketleri de sınırlanmıştır. Bunun üzerine diyetisyen arayışının da arması bir hayli doğal bir süreç olmuştur. Hareketsizlik sonucu artan kilo sorunlarına Almanya’nın yerlileri kendi dillerine hakim diyetisyenlerle çözüm bulurken Türk’ler bu konuda zorluk çekmeye başlamıştır.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

Köln ilinde Türk’ler üzerinde artış gören, diyetisyen ihtiyacı için online diyet uygulamasını gerçekleştiren Uzman Diyetisyen Hilal Konak, her bir danışanı için farklı farklı diyet listelerini belirlenen hedef üzerine uygulamaktadır.

Köln Türk diyetisyen hizmeti, COVİD-19 sürecinden dolayı yaşanan kapanma dönemi nedeniyle daha çok popülerlik kazanmıştır. Bu nedenle Almanya Köln’de yaşayan Türkler internet üzerinden Türk diyetisyenlerle iletişime geçmektedir.

Kişi üzerinde Köln sağlık politikasına uygun listeler oluşturarak yaşam tarzına uygun diyetler tercih edilmektedir.

Köln Türk Diyetisyen Hizmeti

Klasik Türk kahvaltısı denilen bir şey vardır. Herkes tarafından kahvaltıda olması gerekenler hemen hemen aynı tatlardır. Diyet üzerine hizmet verilen noktalarda herkes farklı farklı tatların bir arada olduğu listelerle karşılaşır. Köln’de yaşayan Türkler için de kahvaltı ya da diğer öğünler için yeme alışkanlıkları Türk kültürüne göre çok farklı gelmektedir. Burada aranılan diyetisyenler ise Türk kültürüne yakın bir liste yapmakta zorlanabilir.

Her açıdan zorlu bir süreç olan bu durumda Uzman Diyetisyen Hilal Konak tarafından online olarak verine danışmanlık ile soruna çözüm bulunmaktadır.

Köln Online Diyetisyen

Hamburg Türk online diyet hizmeti, aynı şartları sağlasa da ekstra olarak avantajlar da içermektedir. Pandemi ile salgından korunma, yol masrafları ya da zaman konusunda tasarruf ile fiyatlarda da kişiyi daha memnun etmektedir.

Online olarak verilen danışmanlık internet üzerinden alınmaktadır ve uzmanlar tarafından verilir. Covid-19 salgınından korunmak için evlerde kalınan dönemlerde yeme bozuklukları da online olarak alınacak olan bu hizmeti daha çok yaygınlaştırmıştır. Bununla birlikte yabancı ülkelerde iletişim zorluğu çeken ve kendini ifade edemeyen kişilerin yeme sorunları bu şekilde daha kolay çözüme kavuşturulabilir.

Çevresel ya da kültürel baskı ile iletişim kuramayan kişilerde görülen yeme bozuklukları ya da biyolojik oluşan kilo sorunlarının giderilebilmesi için seansların ne kadar süreceği uzman ile görüşülerek belirlenmelidir. Diyet programının uygulandığı süreçte nasıl bir yaşam düzeni kurulmalı ya da sonrası için nasıl bir düzen oluşturulmalı gibi sorular tamamen uzmana danışarak belirlenmeli ve uyulmalıdır.

Köln Online Diyetisyen Fiyatları

Köln Türk diyetisyen fiyatları, Almanya’nın başka bir şehrinde yaşamını sürdüren vatandaşlar için verilen diyetisyen hizmeti Euro üzerinden oldukça yüksek miktarları karşılamaktadır. Köln online diyetisyen hizmetleri ücreti de danışmanlık ofisinin ücretine göre farklı olmaktadır. Yine de net bir fiyat belirlemek için uzmanla görüşülüp uygulama takvimi üzerine fiyat sağlanması gerekmektedir.

Köln Türk online diyet programı Türkiye üzerinden alındığında Almanya ile kıyaslamada maddi anlamda daha fazla tutara denk gelecektir. Bu yüzden Köln psikolog ücretleri Euro üzerinden hesaplandığından Türkiye seansları daha ucuz olmaktadır.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.