İstanbul / Nişantaşı Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul’da üniversitelerin çok olması genç nüfusun fazla olmasını sağlar. Günümüzde gençlerin beslenme konusundaki tercihi genellikle hazır yemeklerdir. Hazır ve sağlıksız yemekler kilo alımına neden olduğundan İstanbul diyetisyen talepleri de bu nedenle çoktur. Nişantaşı semti şehir genelinde kafelerin ve restoranların çokluğu, hareketli yaşamı ile bilinir. Bölgede bulunan Nişantaşı Üniversitesi de bu hareketli yaşama katkı sağlar. Diyetisyen ihtiyaçlarının da çok olduğu bu bölgede talepler genellikle gençler tarafından gelmektedir. Gençler diyetisyeni sadece diyet programı ile kilo vermek için değil, bulundukları kiloyu korumak, sağlıklı beslenerek sağlıklı bir yaşam sürmek için de tercih ederler.

Nişantaşı Diyetisyen Tavsiyesi

İstanbul – Nişantaşı en iyi diyetisyen diye çevresine ve arkadaşlarına sorular soranlar bu sorunun cevabından önce kilo verimlerinin kısa sürede ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesinin sağlıksız olduğunu, istenen kiloya ulaşmanın zamana yayılması gerektiğini, bu nedenle diyetisyen tarafından verilecek olan diyet listeleri konusunun önem taşıdığını bilmelidirler. Zayıflama ilacı, zayıflatan çay adı altında satılan ürünler piyasalarda yer almakta olup, kısa zamanda çok kilo verdirdiği iddia edilmektedir. Diyetisyenler bu gibi ürünlere itibar edilmemesi, kilo vermenin aksine daha çok kilo alımına neden olacakları, ayrıca sağlık açısından olumsuzluklara yol açabilecekleri konusunda uyarıyor. Bu uyarıları dikkate alarak uzman bir diyetisyenden yardım alarak ve sağlıklı diyet yaparak kilo vermeye çalışmak en doğru yoldur.

Nişantaşı Diyetisyen Fiyatları

İstanbul diyetisyen fiyatları ve Nişantaşı diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgi edinecek olanlar ayrıca ketojenik diyet konusunu da merak ederler. Bu diyet çeşidi ve ketojenk diyet listesi son zamanlarda sıkça konuşulmaktadır. Diyetin esas amacı vücudun yağ yakımının artırılmasıdır. Bunu karbonhidrat alımını azaltıp, yağ alımını artırmak, vücudt için gereken enerjinin yağlardan alınması ile sağlamayı hedefler. Ketojenik diyet hakkında uzman diyetisyenlerden daha ayrıntılı bilgi alınabilir.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.