Münih Online Türk Diyetisyen

Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin’de teknolojik gelişmeler son hızla ilerlerken işi daha hızlı yapmak maksadıyla kişilerin hareketleri de sınırlanmıştır. Bunun üzerine diyetisyen arayışının da arması bir hayli doğal bir süreç olmuştur. Hareketsizlik sonucu artan kilo sorunlarına Almanya’nın yerlileri kendi dillerine hakim diyetisyenlerle çözüm bulurken Türk’ler bu konuda zorluk çekmeye başlamıştır.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

En önemli cazip kılınabilir yanı ise Münih’te olup Türk kültürü altında iletişiminizi daha kuvvetli yapabileceğiniz bir hizmetle karşı karşıya olmanızdır. Sevilen ve farklı damak tatlarına uygun kişiyi mutlu edebilecek ve diğer yandan da sizleri aç bırakmayacak diyetler sunan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, bu süreci sizler için kolaylaştırıyor.

Kişi üzerinde Münih sağlık politikasına uygun listeler oluşturarak yaşam tarzına uygun diyetler tercih edilmektedir.

Münih Türk Diyetisyen Hizmeti

Bulundukları bölgede uyum sağlayamayan kişiler üzerinde daha çok görülen yeme bozuklukları kilo sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden çevreye ayak uyduramayan ve dil sorunu yaşayan kişilerde orantılı olarak artan kilo problemleri için Münih Türk Diyetisyen hizmeti arayışı artış göstermektedir.

Bulunulan yerde aynı kültüre sahip olduğunu bildiğin kişiden danışmanlık hizmeti almak herkes için rahatlatıcı bir durumdur. Bu süreçte beslenme alışkanlıkları üzerine alınan danışmanlık kişinin temel gereksinimlerinden olduğu için oldukça etkili olmaktadır. Bu yüzden aynı dili konuşmadığınız ve aynı değerlere sahip olmadığınız bir yerde alınan danışma döneminde damak tatlarınıza uygun diyet listeleri sizler için önemli bir detaydır. Her bir danışanına hazırladığı diyet listelerini online olarak sunan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, belirli zaman sonrasında bu yüzden kontrol görüşmeleri gerçekleşmekte ve danışanın kilo durumları da değerlendirilmeye alınmaktadır.

Münih bölgesinde bulunan Türk vatandaşları Münih Türk Diyetisyen arayışında olduklarında hali hazırda diyetisyen bulmakta zorlanmaktadırlar.

Münih Online Diyetisyen

Yüz yüze görüşmeler ile bire bir aynı ilerletilen ve hedeflenen kilo için programlı bir şekilde tasarlanan görüşmeler olarak online diyetisyen hizmeti verilmektedir. Yaşanılan Pandemi sürecinde evde kalma dönemi herkes için zorlu bir sürece girdiğinden kilo sorunlarıyla başa çıkmak isteyen kişilerde de artış görüldü. Diğer yandan sağlığı koruyabilmek için yüz yüze görüşmeleri riskli olduğu süreçte etkili çözüm yolu olmuştur. Yüz yüze terapiye göre daha ekonomik olan ve online alınan danışmanlık, kapsamında danışanlara özel uygulanmaktadır.

Münih Türk online diyet üzerine uygulanan beslenme programları takipli ve takipsiz olarak kişinin duruma göre özel belirlenmektedir. Bu beslenme danışmanlığı takipli ve takipsiz arasında bazı farklılıklara neden olsa da asıl amaç her zaman belirlenen kiloya doğru zamanda ulaşmaktır.

Münih Online Diyetisyen Fiyatları

Münih Türk diyetisyen fiyatları, Almanya’nın başka bir şehrinde yaşamını sürdüren vatandaşlar için verilen diyetisyen hizmeti Euro üzerinden oldukça yüksek miktarları karşılamaktadır. Münih online diyetisyen hizmetleri ücreti de danışmanlık ofisinin ücretine göre farklı olmaktadır.

Münih Türk online diyet programı Türkiye üzerinden alındığında Almanya ile kıyaslamada maddi anlamda daha fazla tutara denk gelecektir. Bu yüzden Münih psikolog ücretleri Euro üzerinden hesaplandığından Türkiye seansları daha ucuz olmaktadır.

 

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.