İstanbul / Sarıyer Diyetisyenler

İdeal kiloda olmak tek başına sağlık göstergeniz değildir. İdeal kilonuzun beraberinde, kan bulgularınız, vücut yağ oranınız, genetik yapınız, beslenme şekliniz de değerlendirilmelidir.

Uzman Diyetisyen Hilal Konak

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlayan Uzman Diyetisyen Hilal Konak, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra 2018 yılında Uzman Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’ni açarak danışanlarıyla bir araya gelmeye başladı.


Hızlı Randevu Al!

Hilal Konak – DoktorTakvimi.com

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Tarabya Mahallesi’nde görev yapan diyetisyenler ile ilgili bir araştırma içine girenler aynı zamanda Tarabya en iyi diyetisyen kimdir? Sorusuna da cevap ararlar. Hayatının bazı dönemlerinde pek çok diyet listesi denemiş, kısa bir zamanda ve hızlı kilo verdirdiği iddia edilen çeşitli diyet programı ile kilo vermeye çalışmış olan kişiler bir zaman sonra başarılı olamadıklarını, hatta daha çok kilo aldıklarını görürler. Kilo alma nedenleri arasında sağlıklı beslenmeden uzaklaşılması, düzenli olarak spor yapılmaması, aileden gelen kalıtsal hastalıklar, şeker, tansiyon gibi problemler, sürekli oturarak çalışmak, günlük yaşamda az hareket etmek sıralanabilir.

Tarabya Diyetisyen Tavsiyesi

İstanbul diyetisyen tavsiyesi almak isteyen pek çok kişinin arasında Tarabya diyetisyen tavsiyesi almak isteyenler çoğunluktadır. Diyetisyen ile görüşecek ve yardım alacak, verilen diyet listesine uyacak kilo problemi olan kişilerin sadece kilo alımı ile ilgili değil, ideal kilolarının altında olmaları ya da sağlıklı beslenmeyi yaşamlarının tamamında uygulamak istemeleri gibi nedenleri de vardır. Bu bölgede yaşayanların diyet yemek tarifleri ile ilgili de deneyim yaşamış, ancak bir uzman kontrolünde olmadıkları için başarı kaydedememiş oldukları da gözlemlenir. Kilonun normalin üzerinde olması kadar, standartların altında olması da kişileri sosyal ve psikolojik anlamda etkileyen bir durumdur.

Tarabya Diyetisyen Fiyatları

Diyetisyen denince akla belirli eğitimleri almış ve kendisinden yardım alan kişilerle sıcak iletişim kurarak onların sorunlarını iyi anlayan, yardımcı olan uzman kişiler akla gelir. Bir diyetisyenin hastası ile kuracağı bağ aynı zamanda hastanın ona güvenmesi, dediklerini ve önerdiği diyet listeleri harfiyen uygulaması için de önemlidir. Bu nedenle görüşülecek olan diyetisyenin iletişiminin güçlü olması kilo sorunu yaşayanlar için önem taşır. Tarabya diyetisyen fiyatları nedir? Sorusunu araştıran kişiler bu hususa da dikkat etmeli, yapacakları araştırmaya bunu da dahil etmelidirler.

Hemen Randevunuzu Alın!

Size en uygun gün ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
1
💬 Online randevunuzu hemen oluşturun!
Aklınıza takılan bir şey mi var? Buradayız. Merak ettiklerinizi sorabilir ve online randevunuzu oluşturabilirsiniz.